Tražim – elegantnog, razumnog, slobodnog gospodina

Zgodna privlacna matorka za sex

Starija gospodjaIme: Ljubka

Godište: 1968.

Tražim – elegantnog, razumnog, slobodnog gospodina koji razume žensku potrebu za pažnjom, strašću i lepim rečima 🙂 . Oduvek sam padala na džentlmene i slatkorečive, ali koji ne ostaju samo na rečima već ih potkrepljuju delima.

Ko kažeš da sam zgodna, da sam privlačna, da sam seksi… Onda ti je bollje da to zaista i misliš, jer laž ne volim i veoma brzo je prepoznam. Uostalom, ako bi mi i rekao da nisam lepa i zgodna, u startu znam da lažeš, jer u mojim godinama, ti ako možeš nađi lepšu… ali sumnjam da ćeš uspeti.

KONTAKT:

Hajde da se dopisujemo? Pošalji mi SMS!


Ukucaj u telefon HEJ LJUBKA Poruku koju želiš i pošalji na broj 6292

Chat je virtualno-zabavnog karaktera. Cena SMS-a - A1: 51,48din, TELENOR: 51,99din, TELEKOM: 51,60din. Ukoliko ne želite više da primate sms poruke od dama prijavljenih na ovom sajtu, ukucajte u sms poruci STOP HEJ i pošaljite na broj 6292. Reklamacije na broj 064/045-41-42 MediaSMS
Pružalac usluge Dopler d.o.o., Bulevar Mihajla Pupina 6/16, Novi Beograd, tel. za reklamacije: 011/214-3050


Hot matorke - najtraženije

ona trazi njega matorkaona trazi njega matorka
Kira
Najbolje godine su 40+ znam sta zelim, znam sta umem...
Pogledaj ceo Oglas
Matora kučkaMatora kučka
Olga
Matora kučka voli prljavi seks kada mi sišu pičku i...
Pogledaj ceo Oglas
dovlja matorkadovlja matorka
Divlja
Divlja sam, neobuzdana, sto pozelim dobijem. Udovica bez srama. 45+...
Pogledaj ceo Oglas

2 odgovora na “Tražim – elegantnog, razumnog, slobodnog gospodina

  1. Pingback: Tražim – elegantnog, razumnog, slobodnog gospodina | Erotske priče, incest priče

  2. Pingback: Dešavanja u butiku | Najbolje erotske priče

.